SON HABERLER

Koronavirüs Olan Ünlüler, Sporcular ve Siyasetçiler

PAYLAŞALIM, BİLİNÇLENDİRELİM!

Hangi ülkede kaç vaka, kaç ölüm var?

Koronavirüs Vaka Haritası için lütfen tıklayınız.

Koronavirüs tüm dünyayı etkisi altına aldı. Ölümcül olan virüs binlerce insanın yaşamını yitirmesine neden olurken virüs vakalarına yakalanan kişiler arasında ünlü isimlerde bulunuyor. Ünlü isimler arasında futbolcular, teknik direktörler, oyuncular ve siyasetçiler yer alıyor.

Koronavirüs Olan Ünlü Oyuncular

Ölümlerin yaşandığı koronavirüs ünlü oyunculara da bulaştı. Ünlü oyunculardan kendilerinde virüs olduğu ve tedavi altına alındıklarına dair paylaşımlar geldi. Virüse yakalanan ünlü oyuncular arasında Tom Hanks, Kristofer Hivju, İdris Elba, İndira Varma ve Olga Kurylenko gibi isimlerin yer aldı. Bunun dışında Türkiye’de teve2 televizyonun da Çok Gezenti isimli programın sunuculuğunu yapan Burak Akkul’un da virüs sebebiyle yoğun bakımda olduğu öğrenildi.

Koronavirüs Olan Sporcular

Tehlike saçan koronavirüs salgını spor dünyasına da sıçradı. Basketbolcular, futbolcular ve teknik direktörler yaptırdıkları testlerin pozitif olduğunu anlatan paylaşımlarda bulundu. Bu isimler arasında Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim de yer aldı. Terim dışında Alman hakem Deniz Aytekin, Arsenal teknik direktörü Mikel Arteta’da virüse yakalandığını açıkladı. NBA oyuncusu olan Rudy Gobert, Fenerbahçe Beko’dan Ahmet Düverioğlu, Juventus futbolcusu Daniele Rugani, Jan Vesely ve Kostas Sloukas isimli sporcularda da virüs çıktığı açıklamaları yapıldı.

Ayrıca yeni gelen bilgilere göre Fenerbahçeli futbolcu Max Kruse’nin ve Başakşehir başkanı Göksel Gümüşdağ’ın da koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı söylenmekte.

Koronavirüs Olan Siyasetçiler

Koronavirüs salgını siyasetçilere de bulaştı ve pek çok siyasetçi virüs testlerinin pozitif olduğuna dair resmi açıklamalarda bulundu. Virüse yakalanan siyasetçiler arasında şu isimlerin yer aldığı öğrenildi; Avustralya İçişleri Bakanı Peter Dutton, İspanya Eşitlik Bakanı İrene Montero, Fransa Kültür Bakanı Frenk Riester ve İran Sanayi Bakanı Rıza Rahmani yer aldı.

Hangi ülkede kaç vaka, kaç ölüm var?

Koronavirüs Vaka Haritası
için lütfen tıklayınız.

PAYLAŞALIM, BİLİNÇLENDİRELİM!
LÜTFEN DİKKAT!  Ücretsiz Maske Nasıl Alınır?

Yazar: Korona'ya Savaş!

Bu internet sitesi Koronavirüsü - nCov19 ile mücadele için açılmıştır. İnternet sitemizde vaka haritasını, korunma yollarını ve güncel bilgileri bulabilirsiniz. Yazı altına yapacağınız bilgilendirici yorumlar çok önemlidir. Lütfen paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın!

Okumadan Geçme!

Koronavirüs Yeni Belirtileri

Hangi ülkede kaç vaka, kaç ölüm var? Koronavirüs Vaka Haritası için lütfen tıklayınız.Koronavirüs Çin’in Wuhan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir