SON HABERLER

Korona Virüsü Ölümcül Mü?

PAYLAŞALIM, BİLİNÇLENDİRELİM!

Hangi ülkede kaç vaka, kaç ölüm var?

Koronavirüs Vaka Haritası için lütfen tıklayınız.

Dünyanın alarma geçtiği en tehlikeli hastalıkların, salgınların başında gelen, Korona virüsü ölümcül mü? Sorusuna dair tüm detayları sizin için hazırladık. Koronavirüs hakkında araştırmalar devam ediyor. Hastalığın kuluçka süresi 4 hafta olarak belirlenmiş durumda. Herhangi bir tedavi bulunamamasına karşın bu virüsten ölenlerin sayısı her geçen gün artırıyor. Hastalık direk olarak bağışıklık ve üst solunum yolunu hedef alıyor. Daha sonra zattüre, kalp, akciğer hastalıklarına sebep olarak kişiyi en hızlı şekilde ölüme götürüyor. Zaman içinde elbette tedavi yöntemleri çıkacaktır fakat şu an için salgının önüne geçmeye çalışıyorlar. Sonuçların ne olacağı kimse tarafından bilinmese de gelişmeler konusunda sizlere devamlı olarak bilgi sunacağız.

Korona Virüsü Nasıl Öldürüyor?

Corona virüs hızlı bir şekilde ölüme gönderebiliyor lakin bağışıklık sistemi iyi olan, güçlü bedenlerde bu süreç uzuyor. Doğru dinlenme, temizlik sayesinde bir nebze olsun zaman içinde vücut kendi kendine bu hastalıktan kurtarabiliyor. Elbette yapılması gereken birçok farklı eylem var. Özellikle bu tehdit ile karşı karşıya kaldığını düşünen insanlar, bu hastalığı taşıdığını düşünen kişiler uzmanından yardım almak zorunda çünkü hasta yalnızca kendi içinde bir tehdit unsuru değil. Aynı zamanda hava yoluyla, temas yoluyla bulaştığı için çevrenizdeki insanları da tehlikeye atarsınız. Hem kendi sağlığınız hem de çevrenizdeki insanların, toplumun sağlığı için en yakın sağlık kuruluşundan destek almaya özen gösterin.

Korona Virüsü Tedavi Yöntemi Bulundu Mu?

Çin’de tıp bilimi ile uğraşan uzman doktorlar hastalığı incelemeye, tedavi yöntemleri aramaya başladı bile Amerika da ise bu hastalığı araştıran, yeni bir ekip kuruldu. Dünya sağlık kuruluşu da çalışmalarını bu virüsün önüne geçmek daha çok insana yayılmasını önlemek adına çalışmalar yürütüyor. Peki Korona virüsü tedavi yöntemi bulundu mu? Bu soruya verilebilecek tek bir yanıt var. Şu an için herhangi bir tedavi yöntemi bulunamamış olsa da Dünya ve ülkeler sınırlarında bu hastalığın önüne geçmek, tüm dünyaya yayılmasını önlemek adına muhteşem önlemler alıyor. Bu konu da sizlerde toplu bölgelerden uzak kalarak, kendinizi koruyabilirsiniz çünkü virüs hava ve temas yoluyla yayılıyor.

Hangi ülkede kaç vaka, kaç ölüm var?

Koronavirüs Vaka Haritası
için lütfen tıklayınız.

PAYLAŞALIM, BİLİNÇLENDİRELİM!
LÜTFEN DİKKAT!  Corona Virüs Evcil Hayvandan Bulaşır mı?

Yazar: Korona'ya Savaş!

Bu internet sitesi Koronavirüsü - nCov19 ile mücadele için açılmıştır. İnternet sitemizde vaka haritasını, korunma yollarını ve güncel bilgileri bulabilirsiniz. Yazı altına yapacağınız bilgilendirici yorumlar çok önemlidir. Lütfen paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın!

Okumadan Geçme!

Koronavirüs Yeni Belirtileri

Hangi ülkede kaç vaka, kaç ölüm var? Koronavirüs Vaka Haritası için lütfen tıklayınız.Koronavirüs Çin’in Wuhan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir