SON HABERLER

Korona Virüsü Nelere Yol Açar?

PAYLAŞALIM, BİLİNÇLENDİRELİM!

Hangi ülkede kaç vaka, kaç ölüm var?

Koronavirüs Vaka Haritası için lütfen tıklayınız.

Corona Virüs birçok tehlikeyi beraberinde getiriyor. Elbette bazı durumlar ölüm ile sonuçlanabiliyor. Bu hastalıkla birlikte doğabilecek en büyük tehlike zatürre, solunum yetersizliği gibi hastalıklar fakat önemli olan ilerleyen dönemlerde neler olabileceği; asıl tehlikeli durum ise ciddi akut solunum yetersizliği sendromuna sebep olmasıdır. Hastalık böbreklere yayılırsa, kısa bir süre içinde virüs böbrek yetersizliğine sebep olabiliyor. Herhangi bir tehlike durumda tedavi süreci, en azından virüsün yayılmasını engelleyecek tedbirler alınabilir lakin herhangi bir tedavisi yoktur. Özellikle bağışıklık sistemini güçlendirecek yiyecekler, içecekler en doğru seçim olacaktır. Şimdi her şeyi değiştirin, Korona virüsü hakkında doğru bilgi edinin. Tedbirlerinizi alın.

Korona Virüsü Kimlerde Ağır Seyreder?

Hızla yayılan wuhan virüsü bazı insanlar arasında daha büyük bir tehlike yaratıyor. Özellikle bağışıklık sistemine etki eden bu virüs kısa bir süre içinde bağışıklık sistemi kötü olan insanların ölümüne dahi yol açabiliyor. Peki, Koronavirüs kimlerde ağır seyreder? Kronik hastalığı olanlar, çocuklar, yaşlılar, bağışıklık sistemi bozuk olanlar, asıl tehlike de olan virüsün vücuda girmesiyle büyük bir tehlike doğmuş oluyor. Yine de korkulması gereken bir durum yok çünkü bu salgın henüz Türkiye’de yaygın değil. Çin’deki yayılımın önüne geçilirse dünya büyük bir tehlikeden kurtulmuş olacak. Şimdi sizler en doğru adımı atın. Olabildiğince hava limanlarından, topluma açık alanlardan uzak durun.

Hangi ülkede kaç vaka, kaç ölüm var?

Koronavirüs Vaka Haritası
için lütfen tıklayınız.

PAYLAŞALIM, BİLİNÇLENDİRELİM!
LÜTFEN DİKKAT!  Favirapir Türkiye'de Var Mı?

Yazar: Korona'ya Savaş!

Bu internet sitesi Koronavirüsü - nCov19 ile mücadele için açılmıştır. İnternet sitemizde vaka haritasını, korunma yollarını ve güncel bilgileri bulabilirsiniz. Yazı altına yapacağınız bilgilendirici yorumlar çok önemlidir. Lütfen paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın!

Okumadan Geçme!

Koronavirüs Yeni Belirtileri

Hangi ülkede kaç vaka, kaç ölüm var? Koronavirüs Vaka Haritası için lütfen tıklayınız.Koronavirüs Çin’in Wuhan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir